معرفی و تقدیر از نفرات برتر اداری و مالی در نشست فصلی مدیران استان ها

شناسه خبر : 23098

1394/10/02

تعداد بازدید : 619

در نشست فصلی مدیران استانی حوزه های علمیه خواهران طی مراسمی از معاون اداری و مالی، مسئول امور مالی و امین مالی برتر استان ها تقدیر به عمل آمد. در این نشست که با موضوع امور اداری و مالی در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مورخ 2 و 3 دی ماه 1394 در سالن همایش های مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران برگزار گردید، نفرات برتر معرفی شده و با اهداء لوح تقدیر از ایشان تجلیل به عمل آمد.

 در نشست فصلی مدیران استانی حوزه های علمیه خواهران از معاونان اداری و مالی، امین مالی و مسؤول امور مالی برتر استان‌ها با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد.

در این مراسم از آقایان سید جمال فرج‌زاده از استان آذربایجان غربی، غلامرضا تکلو از استان همدان و ابراهیم نقیب احمدی اناری از استان یزد به عنوان معاونان اداری و مالی برتر تجلیل به عمل آمد. در انتخاب این افراد، «تعامل با دستگاه‌های دولتی و غیر دولتی»، «جذب خیرین و دریافت بودجه استانی»، «پیگیری پیشرفت پروژه‌های عمرانی و پشتیبانی» و «همکاری با واحدهای آموزشی» به عنوان شاخص‌های داوری مورد توجه قرار گرفت.

همچنین آقایان فیض‌الله دولتخواه از استان کهگیلویه و بویراحمد، رحمت خمسه از استان سمنان و عبدالحمید جاشوئی از استان بوشهر بر اساس معیارهای «رعایت قوانین، مقررات، آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌ها»، «تعامل با مدیر استان و مدارس علمیه» و «گزارشگری قابل اتکا و به موقع» به عنوان امین مالی برتر انتخاب شدند.

در ادامه این مراسم، خانم ها پگاه بهزادی از استان تهران و بنفشه امینی از استان اصفهان و آقای پرویز ابراهیمیان از استان آذربایجان شرقی به عنوان مسؤول امور مالی برگزیده استانی انتخاب شدند و لوح تقدیر به ایشان اهداء شد. شاخص‌های انتخاب مسؤول امور مالی برگزیده استان ها نیز «گزارشگری به موقع و قابل اتکاء»، «حضور فعال و پاسخگویی به سؤالات حسابداری مدارس»، «تعامل با مرکز» و «راهبری و هدایت نرم افزار مدارس» بوده است.